Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby sukcesywnie modernizować infrastrukturę drogową w naszej gminie. Realizowane w tym zakresie zadnia są jednymi z najpilniejszych potrzeb mieszkańców. Już niebawem rozpocznie się przebudowa kolejnej drogi, tym razem w Maciejewie. Na realizację zadania Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości sięgającej 250 tys. zł. z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej. Już niebawem mieszkańcy Maciejewa będą poruszali się po nowej jezdni zbudowanej z kostki betonowej. W ramach zadania zostaną także wykonane prace związane z poprawą odwodnienia. Nowa droga zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfort jazdy.

Tomasz Sielicki