Wczoraj o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy Braniewo odbyło się spotkanie Wójta Gminy Braniewo z Zarządem OSP Gminy Braniewo.

Podczas spotkania zostały omówione sprawy dotyczące przejazdu motocyklistów z Obwodu Kalingradzkiego, w dniu 27.04.2019r oraz Gminne Obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 18 maja.

Również podczas spotkania odbyło się odwołanie dotychczas pełniącego Prezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straż Pożarnych RP Pana Tomasza Sielickiego oraz wybranie nowego. Jednogłośnie komisja poprzez głosowanie wybrała Wójta Gminy Braniewo, Pana Jakuba Bornusa na to stanowisko.

W imieniu Zarządu ZOG OSP RP serdecznie gratulujemy objęcia tak odpowiedzialnego stanowiska.