Wczoraj odbył się Bieg Pamięci 2019.

Mimo deszczowej pogody frekwencja dopisała i wszyscy bawili się świetnie. Zdecydowanie młodsi jak i starsi pokazali silną wolę i zaliczyli bieg wzorowo !

Na starcie zameldowało się aż osób! W taki sposób uczciliśmy pamięć Jana Pawła II.

Na Amfiteatrze Miejskim, gdzie była meta, Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, Burmistrz Miasta Braniewa Tomasz Sielicki oraz Starosta Braniewski Karol Motyka wręczali pamiątkowe medale dla uczestników biegu.

Aby umilić czas uczestnikom, na scenie prezentowały się zespoły z Sekcji Wokalnej z Braniewskiego Centrum Kultury.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej imprezie. Mamy nadzieję, że tradycja organizacji Biegu Pamięci w Braniewie będzie trwać w kolejnych latach.

Do zobaczenia za rok !