Zapraszamy na imprezę otwarcia sezonu żeglarskiego.

Data i miejsce : sobota 18 maja 2019, godz. 17.oo – 23.oo

Port Rybacki Nowa Pasłęka, teren smażalni przy sklepie rybnym

Dla uczestników przewidujemy poczęstunek w postaci zupy rybnej, ryby i mięsa prosto z wędzarni, słodki deser, napoje zimne i ciepłe.

Instrumenty muzyczne mile widziane.

W trakcie imprezy dokonamy również zatwierdzenia finansów klubu za rok ubiegły oraz przegłosujemy projekt obniżenia składek rocznych do wysokości 100 zł- normalna i 70 zł- ulgowa.

Warunkiem udziału jest:

1.Potwierdzenie rezerwacji na mój adres lub Robertowi Milewskiemu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie

2. Dotyczy członkowie klubu : opłacenie składek członkowskich, przy czym składka zapłacona za rok 2018 zwalnia od zapłaty za rok obecny ( za obydwa sezony 2018 i 2019 razem należne 200 zł – normalna, 140 zł ulgowa).

Dla członków, którzy opłacą składkę jak wyżej, wstęp bezpłatny – wraz z jedną osobą towarzyszącą.

Gośćmi naszymi będą żeglarze z zaprzyjaźnionego Yacht Clubu OST-WEST z Kalingradu.

Do udziału zapraszamy także innych żeglarzy, chętnych do odwiedzenia Nowej Pasłęki – wjazd 50 zł

Ilość miejsc ograniczona - prosimy o dokonywanie rezerwacji najpóźniej do dnia 12 maja.

Z żeglarskim pozdrowieniem.