Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W dniu 10 czerwca 2012r  miała miejsce uroczystość oświęcenia świeżo wyremontowanej świątyni oraz jubileusz 20–lecia święceń kapłańskich i pełnienia funkcji proboszcza przez ks. Witalisa Leonczuka.

Na uroczystość przybyli: Jego Ekscelencja Grzegorz Biskup Supraski w asyście duchowieństwa dekanatu gdańskiego, olsztyńskiego i kaliningradzkiego, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych w osobach: Wójta Gminy Braniewo Pana  Tomasza Sielickiego, Zastępca Burmistrza Miasta Braniewa Pana Jerzego Maziarza, Przewodniczącego Rady Gminy Braniewo Pana Romana Ruksztełło. Jego Ekscelencja oświęcił według tradycji prawosławnej Stół ołtarny ( prestoł) w którym umieszczone zostały Św. Relikwie ( jest to pamiątka wczesnochrześcijańskich tradycji kiedy to nabożeństwa celebrowane były w katakumbach na grobach męczenników za wiarę). Uroczystości zakończyły się wręczeniem listów pochwalnych od Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Jakuba Prawosławnego Arcybiskupa Białostockiego i Gdańskiego, osobom za ofiarną pracę na rzecz parafii. Oczywiście nie zabrakło życzeń i prezentów dla jubilata.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372