Dyżur konsultantów Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Szanowni Państwo,

Uprzejmiezawiadamiamy, że w dniu 30.08.2011 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Braniewie odbędzie się dyżur konsultantów Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat dotacji unijnych zapraszamy w godzinach 09:00 - 14:00.

Adres siedziby:

Urząd Gminy Braniewo

ul. Moniuszki 5

14-400 Braniewo

Dodatkowe informacje można uzyskać w Lokalnym Punkcie Funduszy Europejskich w Elblągu przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, telefon: 55 235 35 30.

Serdecznie zapraszamy.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 i budżetu państwa, realizowany we współpracy z Misnisterstwem Rozwoju Regionalnego

Tomasz Sielicki