Zapraszamy Państwa na XXIII Sesję Rady Gminy Braniewo, która odbędzie się dnia 19 stycznia 2017r. o godz. 09:00 w Sali Konferencyjnej w Urzędzie Gminy.

Porządek obrad XXIII Sesji Rady Gminy Braniewo dnia 19 stycznia 2017 roku.

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności sesji.
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacja przedstawicieli współpracujących z Gminą.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z prac w okresie między sesjami.
  5. Informacja Wójta Gminy z prac w okresie między sesjami.
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Nowa Pasłęka.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Nowa Pasłęka.
  8. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Nowa Pasłęka.
  9. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem nieruchomości zabudowanej położonej w obrębie Żelazna Góra na okres dłuższy niż 3 lata.
  10. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w nieruchomości położonej w obrębie Rusy.
  11. Przerwa 15 minut.
  12. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości przekazywanych nieodpłatnie przez Agencję Nieruchomości Rolnych.
  13. Projekt uchwały w sprawie ustalenia ramowych planów pracy stałych Komisji Rady Gminy Braniewo na 2017 rok.
  14. Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego na dofinansowanie zadań związanych z realizacją Planu Cyfrowego 2025 dla Warmii i Mazur.
  15. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Braniewo na 2017 rok.
  16. Zapytania i wolne wnioski.
  17. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

Tomasz Sielicki