UWAGA

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

ALARM POWODZIOWY DLA GMINY BRANIEWO

WAŻNE: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

ODWOŁANIE ALARMU

ODWOŁANIE ALARMU GMINA BRANIEWO

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

ODWOŁANIE POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWEGO

Wójt Gminy Braniewo informuję, że przystępuje do opracowania „Lokalnego Planu Rewitalizacji* dla Gminy Braniewo na lata 2017-2025”. W Programie tym zostaną ujęte najważniejsze przedsięwzięcia rewitalizacyjne, które będą realizowane w perspektywie kolejnych lat. Program ten będzie wynikiem wielu szczegółowych opracowań i analiz. Nie może jednak zostać przygotowany bez udziału społeczności lokalnej, zainteresowanej działaniami rewitalizacyjnymi.

W związku z powyższym zapraszam wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych, które będą odbywać się w terminie od 9.02.2017 r. do 3.03.2017 r.

Konsultacje społeczne odbywać się będą w formie:

• zbierania uwag w postaci papierowej, elektronicznej lub ustnej,
  • przeprowadzenia badania ankietowego (pobierz ankietę w pliku pdf lub doc) – wypełnioną ankietę należy przesłać, bądź złożyć osobiście do w siedziby Urzędu Gminy w Braniewo sekretariat,
  • spotkaniu z mieszkańcami oraz przedsiębiorcami (o miejscu i dokładnym terminie Wójt Gminy Braniewo poinformuje mieszkańców na tydzień przed planowanym spotkaniem).

Podczas spotkań omówione zostaną kluczowe kwestie dotyczące m.in. wymogów opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji, przedstawienia planowanego obszaru rewitalizacji, możliwości realizacji przedsięwzięć rewitalizacyjnych w sferze nie tylko gospodarczej i przestrzennej, ale też społecznej, a przede wszystkim – możliwości zgłaszania zadań do Gminnego Programu Rewitalizacji.

Dodatkowe informacje można uzyskać:

Jakub Bornus- Sekretarz,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.55 644 03 00 fax 55 644 03 01

Joanna Mazurowska – Członek zarządu MK Doradcy Sp. z o.o.,

* Rewitalizacja stanowi proces wyprowadzenia ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, prowadzony w sposób kompleksowy, poprzez zintegrowania działania na rzecz lokalnej społeczności, przestrzeni i gospodarki, skoncentrowane terytorialnie, prowadzone przez interesariuszy rewitalizacji na podstawie gminnego programu rewitalizacji.

Tomasz Sielicki