UWAGA

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

ALARM POWODZIOWY DLA GMINY BRANIEWO

WAŻNE: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

ODWOŁANIE ALARMU

ODWOŁANIE ALARMU GMINA BRANIEWO

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

ODWOŁANIE POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWEGO

27. lutego odbyła się konferencja pod hasłem „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego na Warmii i Mazurach”. Gmina Braniewo otrzymała wyróżnienie w rankingu „XIII Konkurs JST – dynamika osób pracujących - Warmia-Mazury”, które z rąk Marszałka Gustawa Marka Brzezina oraz prof. dr. hab. Eugeniusza Sobczaka z Politechniki Warszawskiej odebrał Wójt Tomasz Sielicki.

Organizatorem wydarzenia był samorząd województwa we współpracy z Katedrą Polityki Gospodarczej i Regionalnej Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM. W konferencji udział wzięli wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast, a także pracownicy naukowi i studenci. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania dobrych praktyk rozwojowych w gminach oraz wymiany doświadczeń między samorządami.

Podczas konferencji zostało zaprezentowane Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, które przedstawiło swoje możliwości oraz założenia programu RPO wspierającego i premiującego działania na rzecz społeczeństwa, środowiska i klimatu.

Tomasz Sielicki