KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na trudną sytuację meteorologiczną występującą na terenie Gminy Braniewo, z dniem 30 października 2017r., od godziny 11.00 aż do odwołania zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Gminy Braniewo.

Wójt Gminy Braniewo
Tomasz Sielicki

Zarządzenie nr 98 w sprawie odwołania ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego z dnia 02.11.2017

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

DSC 0157

3 czerwca 2017 r. na boisku Orlik w Szylenach odbył się IV. Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo. W rozgrywkach udział wzięło 10 drużyn, a nad sprawnym przebiegiem turniej czuwał sędzia główny Pan Tadeusz Maziuk.

Turniej otworzył Wójt Tomasz Sielicki, życząc wszystkim dobrej zabawy i uczciwej rywalizacji. Przypomniał uczestnikom o zachowaniu sportowej postawy, bez względu na wynik turnieju.

Wszystkie zespoły wykazały duże zaangażowanie i wolę walki o czołowe miejsca swoich drużyn. Także rywalizacja o nagrody indywidualne była ciekawa i trwała do samego końca. Nie zabrakło również wielu emocji podczas serii rzutów karnych.

Klasyfikacja końcowa Turnieju przedstawia się następująco:

Miejsce

Nazwadrużyny

Punkty

Bramki

strzelone

stracone

 I.

Piórkowo

12

5

0

 II.

Glinka

12

8

4

 III.

Bemowizna

7

12

4

 IV.

Szyleny

6

5

6

 V.

Maciejewo

3

4

4

 VII

Brzeszczyny

3

4

9

 VIII

Lipowina

0

3

5

 IX

ŻelaznaGóra

0

2

8

 X

Kurowo

0

1

2

 XI

Bemowizna II

0

0

2

 

Ponadto królem strzelców został Daniel Jastrzębski z drużyny Bemowizna, który na swoim koncie zgromadził aż 7 goli. Najlepszym bramkarzem został Piotr Sadowski z drużyny Glinka, a najlepszym zawodnikiem Paweł Suchora z drużyny Piórkowo.

3 drużyny, które zgromadziły największą ilość punktów wyróżnione zostały pucharami i piłkami, a zawodnicy tych drużyn pamiątkowymi medalami i nagrodami rzeczowymi.Indywidualnie król strzelców oraz najlepszy zawodnik otrzymali pamiątkowe statuetki, a najlepszy bramkarz rękawice bramkarskie.Nagrody w imienni Wójta wręczyli pracownik Urzędu Gminy Pan Eugeniusz Broniszewski oraz Radny Gminy Pan Paweł Szakiewicz.

Impreza sportowa odbyła się już po raz 4. Wydarzenie cieszy się cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Niewątpliwie Turniej Sołectw wpisał się już w tradycję Gminy Braniewo. Dziękujemy, wszystkim za udział w turnieju i dostarczenie wielu emocji. Do zobaczenia za rok!

 


Wójt Gminy Braniewo

Tomasz Sielicki

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

krd

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa