DSC 0823

Zapraszamy Państwa na XXIX Sesję Rady Gminy Braniewo, która odbędzie się dnia 22 czerwca 2017r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Braniewo.

Porządek obrad XXIX Sesji Rady Gminy Braniewo dnia 22 czerwca 2017 roku:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności sesji.
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacja przedstawicieli współpracujących z Gminą.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z prac w okresie między sesjami.
  5. Informacja Wójta Gminy z prac w okresie między sesjami.
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Wola Lipowska.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Rogity na okres dłuższy niż 3 lata.
  8. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przejazdu i przechodu.
  9. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Rogity na okres dłuższy niż 3 lata.
  10. Przerwa 15 minut.
  11. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przejazdu  i przechodu.
  12. Projekt uchwały w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat jak również trybu ich pobierania.
  13. Projekt uchwały w sprawie przyznania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie  i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
  14. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 111/VII/2016 Rady Gminy Braniewo z dnia 21 grudnia 2016 r. w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Braniewo na lata 2017-2025.
  15. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Braniewo na 2017 rok.
  16. Zapytania i wolne wnioski.
  17. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  18. Zakończenie obrad.

Tomasz Sielicki