Tradycją stały się coroczne spotkania wigilijne z udziałem strażaków ochotników. Tegoroczne odbyło się 19 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żelaznej Górze.

W spotkaniu udział wzięli Wójt Gminy Tomasz Sielicki, a zarazem Prezes Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Sergiusz Kaliszuk. Nie zabrakło również kapelana OSP ks. kan. Władysława Kurasa, który odmówił tradycyjną modlitwę i pobłogosławił wszystkich obecnych. Uroczystość przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, a w szczególny sposób Pani Prezes Kalinie Jakimczuk, pracownikom ŚDS oraz pracownikom Szkoły Podstawowej w Lipowinie za wsparcie w organizacji naszego spotkania opłatkowego.

Tomasz Sielicki