Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

Minął już rok od rozpoczęcia I edycji projektu „Razem w Przyszłość”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie „Ostoja Warmińska” działające w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Dla przypomnienia,projekt ma na celu zaktywizowanie społeczne i zawodowe grupy 50 mieszkańców Gminy Braniewo, zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu bezrobocia.

27 kwietnia 2018 r. uczestnicy projektu wzięli udział w wizycie studyjnej, odwiedzając 3 podmiotyekonomii społecznej: FOSA w Olsztynie,Arka i Babiniec w Ornecie. Nasi podopieczni uczestniczyli w interesujących warsztatachzwiązanych z zakładaniem i funkcjonowaniemtakich podmiotów. Wyjazd, poza walorem edukacyjnym miałrównież charakter turystyczny, gdyż częstopo wielu latach uczestnicy mieli okazję odwiedzić stolicę naszego województwa, a przy okazji malowniczą Ornetę. Prezes Stowarzyszenia Pani Kalina Jakimczuk dokonała symbolicznego podsumowania wspólnej drogi, jaką przebyliśmy przez ostatni rok z uczestnikami I edycji projektu. Wszystkim zebranym za uczestnictwo w projekcie i ciężką pracę nad
polepszeniem swojej przyszłości podziękował Sekretarz Gminy Braniewo Jakub Bornus.

 


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa