W piątek 1 czerwca 2018r. o godz. 9:00 odbędzie się V Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo. Mecze zostaną rozegrane na boisku Orlik w Szylenach.

Organizatorami turnieju jest Gmina Braniewo wraz z animatorem sportu Panem Tadeuszem Maziukiem.

W turnieju uczestniczą zespoły 6 osobowe (5+1 (bramkarz) + rezerwowi.

Dodatkową atrakcją podczas turnieju będą konkursy pchnięcią kulą oraz rzutu podkową.

Zgłoszenia zespołów do turnieju proszę kierować do Pana Tadeusza Maziuka (609074285).

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem turnieju.