Podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Gmina Braniewo rozpoczęła wydarzenie sportowe pt. "Kibicuj z Gminą Braniewo". Z tej okazji zapraszamy serdecznie 19, 24, 28 czerwca do miejscowości Rogity, Lipowina, Bemowizna, gdzie powstanie Gminna Strefa Kibica, w której obejrzymy mecze fazy grupowej na profesjonalnym telebimie. Wydarzenie połączone jest z Piknikiem Rodzinnym. Wspólnie z Sportową Inicjatywą Warmia przygotowaliśmy dla Państwa wiele, wiele atrakcji m.in. fotobudka, dmuchańce, warsztaty, animacje taneczne, różne konkursy i nagrody rzeczowe. Nie zabraknie również kiełbaski z grila dla wszystkich! Stwórzmy prawdziwy stadionowy klimat i razem dopingujmy Naszych Orłów. POLSKA DAWAJ! KIBICUJ Z GMINĄ BRANIEWO!!!

Tomasz Sielicki