Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

Podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Gmina Braniewo rozpoczęła wydarzenie sportowe pt. "Kibicuj z Gminą Braniewo". Z tej okazji zapraszamy serdecznie 19, 24, 28 czerwca do miejscowości Rogity, Lipowina, Bemowizna, gdzie powstanie Gminna Strefa Kibica, w której obejrzymy mecze fazy grupowej na profesjonalnym telebimie. Wydarzenie połączone jest z Piknikiem Rodzinnym. Wspólnie z Sportową Inicjatywą Warmia przygotowaliśmy dla Państwa wiele, wiele atrakcji m.in. fotobudka, dmuchańce, warsztaty, animacje taneczne, różne konkursy i nagrody rzeczowe. Nie zabraknie również kiełbaski z grila dla wszystkich! Stwórzmy prawdziwy stadionowy klimat i razem dopingujmy Naszych Orłów. POLSKA DAWAJ! KIBICUJ Z GMINĄ BRANIEWO!!!


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa