POLSKA DAWAJ! Pod takim hasłem kibicowaliśmy wczoraj reprezentacji Polski podczas pierwszego meczu na Mundialu 2018. Strefa Kibica w Rogitach wrzała i z całych sił dopingowała naszych zawodników. Słoneczna pogoda, miła atmosfera i wiele innych atrakcji sprawiły, że wczorajszy dzień był wyjątkowy, pomimo niekorzystnego wyniku meczu. W najbliższych meczach znów będziemy trzymać kciuki za NASZYCH i kibicować jeszcze mocniej.

Wczorajsze wydarzenie pn. „Kibicuj z Gminą Braniewo” połączone było z Piknikiem Rodzinnym w Rogitach. Dzięki współpracy z Sportową Inicjatywą Warmia przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych m.in. fotobudkę, dmuchane zjeżdżalnie, warsztaty, animacje i taneczne orazkonkursy z nagrodami. Wszyscy piekliśmy kiełbaski przy wspólnym ognisku. Dziękujemy za fantastyczną atmosferę. Kolejny piknik rodzinny i kolejne emocje mundialowe Naszych Reprezentantów na dużym telebimie już w niedzielę 24.06.2018 r. w Lipowinie. Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!!!

Tomasz Sielicki