Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

POLSKA DAWAJ! Pod takim hasłem kibicowaliśmy wczoraj reprezentacji Polski podczas pierwszego meczu na Mundialu 2018. Strefa Kibica w Rogitach wrzała i z całych sił dopingowała naszych zawodników. Słoneczna pogoda, miła atmosfera i wiele innych atrakcji sprawiły, że wczorajszy dzień był wyjątkowy, pomimo niekorzystnego wyniku meczu. W najbliższych meczach znów będziemy trzymać kciuki za NASZYCH i kibicować jeszcze mocniej.

Wczorajsze wydarzenie pn. „Kibicuj z Gminą Braniewo” połączone było z Piknikiem Rodzinnym w Rogitach. Dzięki współpracy z Sportową Inicjatywą Warmia przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych m.in. fotobudkę, dmuchane zjeżdżalnie, warsztaty, animacje i taneczne orazkonkursy z nagrodami. Wszyscy piekliśmy kiełbaski przy wspólnym ognisku. Dziękujemy za fantastyczną atmosferę. Kolejny piknik rodzinny i kolejne emocje mundialowe Naszych Reprezentantów na dużym telebimie już w niedzielę 24.06.2018 r. w Lipowinie. Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!!!

 


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa