INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

Dzisiaj na terenie Drogowego Przejścia Granicznego w Gronowie Wójt Gminy Braniewo odebrał ciągnik marki Ursus, model 2812 wraz z osprzętem.

 

Ciągnik będzie na wyposażeniu naszej gminnej Spółki PERiG i będzie on w okresie wiosenno - letnim skierowany m.in. do utrzymania terenów zielonych, wycinki krzewów i koszenia poboczy dróg gminnych a także transporcie ogólnym. W sezonie zimowym będzie wyposażony w pług aby zadbać o odśnieżanie naszych gminnych dróg.
 
Sprzęt przyczyni się do sprawniejszej realizacji zadań, w tym polepszenia infrastruktury drogowej. Zwiększy się również zakres realizowanych zadań spoczywających na gminie - a co za tym idzie do - generowania realnych oszczędności w wydatkach gminnych.
 
Podziękowania kierujemy do Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Artura Chojeckiego, Dyrektora Wydziału Obsługi Urzędu Pana Piotra Junker oraz Kierownika Administracji Budynkiem Drogowego Przejścia Granicznego w Gronowie Pani Wiesławie Kowalskiej za przekazanie ciągnika.

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii