Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

 

 

Jak bezpiecznie spędzać czas w ferie ? Jak unikać zagrożeń na drodze ? Na te pytania odpowiadały dzieci w nadesłanych rymowankach. A wszystko w ramach konkursu, który dla najmłodszych przygotowali policjanci, Urząd Gminy Braniewo oraz Portal Braniewo. Z blisko 50 nadesłanych prac komisja wyłoniła laureatów. Gratulujemy !

 

Wraz z rozpoczęciem ferii braniewscy policjanci, Gmina Braniewo oraz Portal Braniewo postanowili zachęcić dzieci do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu bezpiecznych form wypoczynku zimą oraz bezpieczeństwa na drodze.
 
Uczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu braniewskiego mieli za zadanie ułożyć własny wierszyk/rymowankę, która będzie edukowała ich rówieśników. W świat edukacyjnych rymowanek wprowadziła już wcześniej najmłodszych książkowa Pola – pomocniczka policjantów.
 
Konkurs został rozstrzygnięty w czwartek (17.02.2022r.). Komisja, w skład której weszli: nadkom. Tadeusz Telenga - Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, kom. Jakub Sylwestrzak – p.o. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie oraz Jakub Bornus – Wójt Gminy Braniewo. Komisja nie miała łatwego zadania. Do organizatorów wpłynęło blisko 50 prac. Po długich obradach wyłoniono 3 najlepsze rymowanki, 6 kolejnych natomiast wyróżniono.
 
A oto laureaci konkursu :
I miejsce – Szymon Stolarski, uczeń klasy Ib Szkoły Podstawowej nr 3 w Braniewie
II miejsce – Sandra Warowna, uczennica klasy IIa Szkoły Podstawowej nr 6 w Braniewie
III miejsce – Kacper Miłoszewski, uczeń klasy II a Szkoły Podstawowej w Lipowinie
 
Wyróżnieni :
Lena Wirgowska- uczennica klasy II Szkoły Podstawowej nr 3 w Braniewie
Maja Wiśniewska- uczennica klasy II Szkoły Podstawowej w Chruścielu
Julia Białkowska- uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Lipowinie
Liliana Pilas – uczennica klasy II Szkoły Podstawowej nr 6 w Braniewie
Cezary Rynkiewicz – uczeń klasy Ia Szkoły Podstawowej nr 6 w Braniewie
Gabriela Słodkiewicz- uczennica klasy III Szkoły Podstawowej nr 3 w Braniewie
 
Gratulujemy !!
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i nadesłane prace !

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii