INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

 

 

Na początku grudnia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Braniewie przekazał na ręce Pana Ryszarda Dody prawie 100 par ciepłych specjalistycznych wojskowych skarpet, które są przystosowane do zadań specjalnych. Ponadto, w kwietniu ubiegłego roku w Żelaznej Górze odbył się Bal Charytatywny pod patronatem Wójta Gminy Braniewo zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Warmianki” z Żelaznej Góry który nosił nazwę „Od serca dla serca”. Wspólnie udało się uzbierać 12 tyś złotych.

 

Za uzbierane fundusze zakupiliśmy auto, które posłuży do ratowania ludzi oraz przewożenia najpotrzebniejszych towarów dla wojska i potrzebujących cywilów walczących na froncie. Również część uzbieranych pieniędzy została przekazana na pomoc dzieciom niepełnosprawnym z terenu Gminy Braniewo.
W dowód wdzięczności naszych sąsiadów otrzymaliśmy pismo z podziękowaniami oraz pamiątkową flagę. Bardzo dziękujemy za ten gest !
Każde działanie jest motywacją do kolejnego wsparcia. Razem możemy dużo zdziałać, bardzo dużo!

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii