INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Kolejne miejsce do wzajemnej integracji lokalnej społeczności zostało uroczyście otwarte. Od dziś mieszkańcy miejscowości Gronówko mogą korzystać w pełni z obiektu jakim jest świetlica wiejska.

 

Gospodarzem wydarzenia był Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wspólnie z Sołtysem Sołectwa Gronówko Kamilą Frąckiewicz oraz Radnym Dariuszem Frąckiewicz. Wydarzenie przyciągnęło licznie mieszkańców, członków OSP w Lipowinie oraz zaproszonych gości w tym Ministra Aktywów Państwowych Andrzeja Śliwkę, Posła na Sejm RP Leonarda Krasulskiego, Starostę Powiatu Braniewskiego Karola Motyke, Burmistrza Miasta Braniewa Tomasza Sielickiego oraz Prezesa Zarządu Spółki PERiG Roberta Mirkowskiego.
Nie zabrakło symbolicznego przecięcia wstęgi, poświęcenia, okolicznościowych przemówień, podziękowań oraz wręczenia upominków i pamiątek związanych z uroczystym otwarciem. Dopełnieniem wydarzenia był przygotowany tort, poczęstunek dla wszystkich oraz dmuchany plac zabaw dla dzieci.
Świetlica wiejska została wybudowana dzięki pozyskanym środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych i z pewnością będzie miejscem gdzie mieszkańcy będą mogli się integrować, a także oderwać się od codziennej ciężkiej pracy.
Na terenie Gminy Braniewo to już czternasty obiekt, który pełni rolę świetlicy wiejskiej.
Przedstawiamy Państwu bogatą fotorelacje z dzisiejszego wydarzenia, a mieszkańcom Gronówka gratulujemy nowej infrastruktury !

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii