INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

20151021 100909

W dniu 21 października 2015 r. w Urzędzie Gminy Braniewo Wójt Pan Tomasz Sielicki przywitał 2 pary jubilatów 50-lecia pożycia małżeńskiego: Państwa Lewandowskich i Państwa Łeńko oraz wręczył im nadane przez prezydenta RP legitymacje, medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz miły upominek.

Państwo Danuta i Jerzy Lewandowscy poznali się w Płoskini skąd pochodziła Pani Danuta. Pan Jerzy pochodził z Braniewa. Po roku znajomości pobrali się i zamieszkali w Płoskini. Po półtora roku przeprowadzili się do miejscowości Bemowizna gdzie mieszkają do dzisiaj. Pan Jerzy pracował w budownictwie a Pani Danuta zajmowała się domem i dziećmi. Następnie pracowała jako kucharka w przedszkolu. Dochowali się 3 dzieci i 4 wnuków.

Państwo Natalia i Michał Łeńko poznali się w Młynarach. Pani Natalia pochodziła z Młynar natomiast Pan Michał z miejscowości Godkowo. Po ślubie para zamieszkała w Młynarach. Po 5 latach przeprowadzili się do miejscowości Grodziec, gdzie Pan Michał pracował jako elektryk, a Pani Natalia zajmowała się domem i dziećmi. W roku 1970 przyjechali do Brzeszczyn gdzie mieszkają do dzisiaj. Doczekali się 9 dzieci, 15 wnuków i 3 prawnuków.

 

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy !!!

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii