INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/kanalizacja_zgoda.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Jest mi niezmiernie miło przekazać Państwu informację o rozpoczynających się pracach związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami i przepompownią ścieków na odcinku Zgoda-Gronowo. W ramach projektu przewidziana jest również modernizacja oczyszczalni ścieków w Gronowie.

W dniu wczorajszym nastąpiło oficjalne przekazanie placu budowy pod inwestycję. Z ramienia inwestora na spotkanie przybył Zastępca Dyrektora Agencji Nieruchomości Rolnych w Olsztynie Pan Piotr Krasulski wraz ze współpracownikami. Gminę reprezentowali Sekretarz Jakub Bornus oraz Prezes Spółki PERIG Pan Robert Mirkowski. Obecni byli również przedstawiciele firmy, która wykona budowę kanalizacji.

Wartość realizowanego zadania opiewa na kwotę ponad 750 tysięcy zł. Wkład Gminy do inwestycji, to koszty związane z przygotowaniem dokumentacji projektowej. Dzięki kilkuletnim staranianiom Wójta Tomasza Sielickiego oraz przychylności Agencji Nieruchomości Rolnych, jeszcze w tym roku mieszkańcy Zgody będą mogli cieszyć się  długo wyczekiwaną kanalizacją.

 

{gallery}informacje/2016/kanalizacja_zgoda{/gallery}


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii