INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/orlik.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

W sobotę, 4 czerwca odbył się III Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo. Mecze zostały rozegrane na boisku Orlik w Szylenach. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Żelaznej Góry, Brzeszczyn, Maciejewa, Bemowizny, Szylen, Glinki i Kurowa Braniewskiego.

W rozgrywkach wzięło udział łącznie 8 drużyn. Organizator turnieju, animator sportu Tadeusz Maziuk rozlosował drużyny i przeprowadził zawody. Turniej odbył się systemem „do dwóch przegranych”. W finale spotkały się drużyna z Bemowizny i TED-PIL Kurowo Braniewskie. Po emocjonującym meczu wygrała Bemowizna 2:0. Mecz o III miejsce rozegrały drużyny z Szylen i Żelaznej Góry (ubiegłoroczny triumfator), wygrała Żelazna Góra 2:1. Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Kicmanik z 4 bramkami, a najlepszym zawodnikiem Szymon Gajewski.

Wyniki końcowe:

  1. BEMOWIZNA
  2. TED-PIL KUROWO BRANIEWSKIE
  3. ŻELAZNA GÓRA
  4. SZYLENY
  5. MACIEJEWO
  6. GLINKA
  7. BRZESZCZYNY
  8. BEMOWIZNA II

Wygrana drużyna grała w następującym składzie: Damian Ruda, Jakub Ruda, Jakub Kicmanik, Szymon Gajewski, Jarosław Klisz, Oskar Szast i Sebastian Rudnicki.

Podczas tegorocznego turnieju dodatkową atrakcją były konkursy pchnięcia kulą i rzutu podkową, które przeprowadziła Pani Celina Waszczeniuk. Dziewczęta pchały 3 kg kulą, a chłopcy 6 kg . Najlepsze wyniki osiągnęli: Marek Kapusto - 14,35m, Mateusz Piróg - 12,40m i Przemysław Kapusto - 11m.

Dużym powodzeniem cieszył się także konkurs rzutu podkową, którą trzeba było zarzucić na palik z odległości 6m. Do konkursu przystąpiło 17 zawodników. Wygrała Paulina Sadowska zdobywając 51 punktów, drugi był Jarosław Klisz - 41 punktów, a trzecia Paulina Kapusto z 30 punktami.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach tegorocznego turnieju zostali nagrodzeni medalami, pucharami i nagrodami rzeczowymi, które ufundował Wójt Gminy Braniewo.

 

{gallery}informacje/2016/orlik{/gallery}


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii