Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

 

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/uroczystosci_pioniersk.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

W lipcu każdego roku, nasze partnerskie miasto Pioniersk w Obwodzie Kaliningradzkim, obchodzi swoje święto oraz Dzień Rybaka. Z tej okazji, tradycyjnie zapraszani są przedstawiciele współpracujących miast i samorządów, w tym również władze Gminy Braniewo.

Kilka lat temu Wójt Tomasz Sielicki podpisał porozumienie o współpracy transgranicznej z naszymi wschodnimi sąsiadami. Dzięki temu Gmina Braniewo wspólnie z delegacjami z Bartoszyc, Tarnowa Podgórnego, łotewskiego Livani oraz litewskiego Ukmerge może uczestniczyć w wielu spotkaniach związanych z rozwojem infrastruktury, promocji oraz turystyki partnerskich miast i gmin.

Tegoroczne obchody rozpoczęły się od uroczystego przemarszu ulicami miasta oraz wspólnego otwarcia pionierskiego święta. Takie spotkania są doskonałą okazją do bliższego poznania mieszkańców Pionierska, ich tradycji i kultury. Jak zawsze, Wójt Tomasz Sielicki promował Gminę Braniewo regionalnymi produktami, zachęcając uczestników uroczystości do nawiązywania współpracy z naszymi lokalnymi przedsiębiorcami.

 {gallery}informacje/2016/uroczystosci_pioniersk{/gallery}


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii