INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

 

W dniach 13-18 marca w Domku Myśliwskim  Bemowiźnie, odbył się plener malarski zorganizowany przez Wójta Gminy Tomasza Sielickiego oraz Prezesa WKŁ ORĘŻ Pana Tadeusza Rakowskiego. Wydarzenie przebiegało pod hasłem „Pasja łowiecka jest w nas od dziecka”, w związku z czym,  w pracach artystów pojawiały się motywy dzikiej zwierzyny oraz walorów przyrodniczych Gminy.

W plenerze uczestniczyło 9 malarzy i 2 rzeźbiarzy, którzy przybyli do nas z różnych regionów  Polski. Swoje prace Artyści zaprezentowali w formie malarstwa olejnego oraz płaskorzeźby.

W plenerach uczestniczyli  również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szylenach, którzy przez moment mogli poczuć się jak prawdziwi artyści.

Nawiązując do tematyki łowieckiej Prezes WKŁ Oręż przeprowadził z uczniami pogadankę na temat przyrody.

Zakończeniem pleneru była wystawa wszystkich prac, która odbyła się 18 marca. W uroczystości uczestniczyli Mieszkańcy Bemowizny, Myśliwi oraz Prezes Koła Łowieckiego Oręż, Dyrektor Zespołu Szkół Gminnych, Pracownicy Urzędu Gminy, Radni oraz Artyści przybyli na plener.

Wydarzeniu towarzyszyła niezwykła atmosfera, uwieńczeniem, której było wspólne ognisko. Mamy nadzieję, że tegorocznym plenerem rozpoczęliśmy cykl wydarzeń artystycznych o tematyce myśliwskiej odbywających się na terenie naszej Gminy. Wszystko wskazuje na to, że wracamy do pięknej tradycji, którą wiele lat temu zapoczątkowała mieszkanka Gminy ś.p. Pani Mieczysława Stepnowska - Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej.

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii