INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

dzien strazaka 07.05.17

7 maja odbyły się powiatowe obchody „Dnia Strażaka”. Wspólnie świętowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Wojskowej Straży Pożarnej oraz jednostek OSP z powiatu braniewskiego.

Gospodarzami obchodów byli Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej  w Braniewie mł. bryg. Władysław Szczepanowicz oraz Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie dh Tomasz Sielicki. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą koncelebrowaną sprawowaną w intencji strażaków, pod przewodnictwem Ks. Prałata Leszka Galicy - Kapelana strażaków PSP i OSP powiatu braniewskiego. Następnie na placu przed bazyliką pw. św. Katarzyny odbyła się uroczysta akademia, podczas której wręczone zostały medale, awanse i wyróżnienia dla strażaków. Nie zabrakło również podziękowań dla osób współpracujących i wspierających działalność straży pożarnej. Dla Gminy Braniewo było to szczególne święto. Tego dnia nastąpiło oficjalne poświęcenie i przekazanie nowego pojazdu ratowniczo – gaśniczego dla strażaków ochotników z jednostki OSP Żelazna Góra. - Przypomnijmy, że na zakup wozu Gmina pozyskała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Symbolicznego przekazania kluczyków i dokumentów do pojazdu dokonali: Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki, Radny Sejmiki Województwa Warmińsko - Mazurskiego Jan Bobek oraz Zastępca Warmińsko - Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego bryg. Michał Kamieniecki.

 

Więcej informacji oraz galeria znajduję się pod linkiem

 

*źródło zdjęcia: www.braniewiak.pl

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii