INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

Minął już rok od rozpoczęcia I edycji projektu „Razem w Przyszłość”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie „Ostoja Warmińska” działające w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Dla przypomnienia,projekt ma na celu zaktywizowanie społeczne i zawodowe grupy 50 mieszkańców Gminy Braniewo, zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu bezrobocia.

27 kwietnia 2018 r. uczestnicy projektu wzięli udział w wizycie studyjnej, odwiedzając 3 podmiotyekonomii społecznej: FOSA w Olsztynie,Arka i Babiniec w Ornecie. Nasi podopieczni uczestniczyli w interesujących warsztatachzwiązanych z zakładaniem i funkcjonowaniemtakich podmiotów. Wyjazd, poza walorem edukacyjnym miałrównież charakter turystyczny, gdyż częstopo wielu latach uczestnicy mieli okazję odwiedzić stolicę naszego województwa, a przy okazji malowniczą Ornetę. Prezes Stowarzyszenia Pani Kalina Jakimczuk dokonała symbolicznego podsumowania wspólnej drogi, jaką przebyliśmy przez ostatni rok z uczestnikami I edycji projektu. Wszystkim zebranym za uczestnictwo w projekcie i ciężką pracę nad
polepszeniem swojej przyszłości podziękował Sekretarz Gminy Braniewo Jakub Bornus.

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii