INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Wczoraj w Lipowinie zorganizowany został Bieg oraz marsz nordic walking pn. „Gmina Braniewo – Początek Warmii” od Juniora do Seniora w ramach Grand Prix Cross Polski połączony z Aktywnymi Dniami Rodziny.

 

Wydarzenie to była przede wszystkim doskonała okazja do urozmaiconego i miłego spędzenia czasu z najbliższymi.
W organizację włączyli się mieszkańcy Sołectwa Lipowina, z Sołtysem Iwoną Błażejewską na czele, Urząd Gminy Braniewo, Organizacja Imprez Sportowych „Valdano”, Braniewski Klub Sportowy „Szybki Struś”, Ochotnicza Straż Pożarna w Lipowinie, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku Oddział w Braniewie, nasze lokalne Koła Gospodyń Wiejskich („To My” z Lipowiny, „Gronowianki” z Gronowa, „Podlesianki” z Podleśne oraz „Warmianki” z Żelaznej Góry) oraz Świetlica Wiejska w Bemowiźnie i Sołectwo Świętochowo.
Trasa biegu wynosiła niespełna 5km, tyle samo wynosił marsz. Wszyscy uczestnicy ukończyli biegi i dotarli na metę gdzie Wójt wspólnie z organizatorami miał zaszczyt wręczyć pamiątkowe medale przygotowane na tę okoliczność. Nie zabrakło gorących aplauzów, symbolicznych upominków i radości.
Na wszystkich czekał ciepły posiłek regeneracyjny a dla dzieci dmuchany plac zabaw i różne aktywności animacyjne.
Gmina Braniewo rozwija się we wszystkich kierunkach – na to jest właśnie dowód w postaci wczorajszego wydarzenia ! Gościliśmy uczestników z różnych rejonów Polski. Mamy nadzieję, że czuliście się tutaj jak w domu – zapraszamy Was częściej !
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc. To było nie lada wyzwanie ale daliśmy radę ! Wszyscy stanęliśmy na wysokości zadania i powstała wspaniała inicjatywa, która niesie za sobą miłe chwile.

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii