INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

305 sztuk laptopów dla rodzin pracowników PGR już dotarło ! Niebawem trafią do rodzin z terenu Gminy Braniewo ! 

 

Dzisiejszy dzień przepełniony jest wszystkim co dobre, mówi o tym fakt, że dziś są Mikołajki i dlatego też z wielką przyjemnością chciałbym się z Państwem podzielić wiadomością, że 305 sztuk laptopów dla rodzin pracowników PGR już do nas dotarło !
Aktualnie pracownicy Urzędu sprawdzają poprawność zamówionego sprzętu, konfigurują go tak aby sprzęt był kompletny i gotowy do użytkowania, a także zajmują się przygotowaniem umów darowizny. Niebawem będą się kontaktować z beneficjentami programu w celu odbioru laptopów.
Przypomnę, że Gmina Braniewo otrzymała prawie 700 tysięcy złotych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 "Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR" na zakup 305 sztuk laptopów dla dzieci.
Program został stworzony, by walczyć z wykluczeniem cyfrowym uczniów z miejscowości i wsi, gdzie niegdyś mieściły się PGR-y. W wyniku pandemii COVID-19, wprowadzenia nauki zdalnej, okazało się, że wiele dzieci i młodzieży nie ma w domu dostępu do internetu, laptopów – co znacznie utrudnia naukę, zdobywanie wiedzy. Projekt „Granty PPGR”, finansowany ze środków unijnych, stawia za cel wyeliminowanie tych ograniczeń.
Mam wielkie nadzieje, że zakupione laptopy przysłużą się do rozwoju naszych młodych mieszkańców!

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii