INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

 

 

 

Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Brzeszczynach.

 

Kolejna inwestycja, która sprzyjać będzie integracji mieszkańców już otwarta !
Od dziś mieszkańcy Sołectwa Brzeszczyny mają do dyspozycji nowoczesną świetlicę wiejską.
Gospodarzem wydarzenia był Wójt Gminy Braniewo wspólnie z Sołtysem Sołectwa Brzeszczyny Agatą Kutryb oraz lokalnym Kołem Gospodyń Wiejskich w Brzeszczynach.
Tradycyjnie wydarzenie przyciągnęło liczne grono mieszkańców oraz wielu dostojnych gości w tym: Starostę Powiatu Braniewskiego Karola Motyke, Przewodniczącego Rady Gminy Braniewo Stanisława Żołędziewskiego, Prezesa Zarządu Spółki PERiG Roberta Mirkowskiego oraz Radnych Gminy Braniewo – Pawła Szakiewicza i Daniela Kapusto.
Nie zabrakło symbolicznego przecięcia wstęgi, poświęcenia świetlicy przez ks. proboszcza Piotra Babskiego, okolicznościowych przemówień, podziękowań oraz wręczenia upominków i pamiątek związanych z uroczystym otwarciem.
Dopełnieniem wydarzenia był przygotowany tort, poczęstunek dla wszystkich, animacje dla dzieci przygotowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Braniewo im. Marii Zientary-Malewskiej, dmuchanego placu zabaw dla dzieci i pokazu sprzętu służb mundurowych (OSP Lipowina oraz Straż Graniczna).
To już ostatnia świetlica, która została wybudowana i oddana do użytku dzięki pozyskanym środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W ciągu ostatniego miesiąca udało się otworzyć świetlice wiejskie w Gronówku i Zgodzie.
W chwili obecnej na terenie Gminy Braniewo mieszkańcy mają do dyspozycji aż 15 świetlic wiejskich.
Serdecznie gratulujemy mieszkańcom Brzeszczyn !

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii