INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Na początku października wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zorganizowany został konkurs dla wszystkich mieszkańców Gminy Braniewo, w którym uczestnicy po wypełnieniu formularza i odpowiedzi na 5 pytań konkursowych mogli wygrać czujkę tlenku węgla. To pierwszy taki konkurs na poziomie powiatu braniewskiego, w którym możemy wygrać urządzenie wspomagające nasze bezpieczeństwo nie tylko w sezonie grzewczym.

 

Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wspólnie z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie st. bryg. Ireneuszem Ścibiorkiem podjęli decyzję aby wszystkim uczestnikom, którzy spełnili kryteria zgodnie z regulaminem konkursu (zameldowanie na terenie Gminy Braniewo) przekazać czujkę tlenku węgla - niedługo znajdą się w domach mieszkańców zapewniając bezpieczeństwo całym rodzinom.
Jesteś uczestnikiem konkursu? W jaki sposób otrzymasz czujkę tlenku węgla dla siebie lub swoich bliskich? W sposób bardzo prosty, mianowicie zabierz ze sobą dokument tożsamości i przyjdź w dniach – 02.11.23 r. - 15.11.23 r. (nie uwzględniając weekendu) do sekretariatu Urzędu Gminy Braniewo, ul. Moniuszki 5, 14-500 Braniewo (1 piętro). Dodatkowo jeżeli nastąpi trudność z wykonaniem montażu czujki tlenu to dzięki współpracy ze strażakami z PSP w Braniewie oraz z OSP z terenu Gminy Braniewo będzie możliwość skorzystania z bezpiecznego montażu czujki (w tym wypadku, po odebraniu czujki tlenku węgla prosimy zgłosić się do pokoju nr 14 (3 piętro) bądź o kontakt pod nr tel. 0 55 644 03 11 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Przypominamy, że organizatorem konkursu jest Urząd Gminy w Braniewie wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, przy wsparciu Przedsiębiorstwa Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Gospodarczej w Młotecznie.
Czujnik tlenku węgla to niezbędny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Jest on istotny szczególnie w okresie grzewczym, gdzie znacznie wzrasta ryzyko zatrucia się bardzo szkodliwym tlenkiem węgla (czadem). Gaz ten jest bezbarwny i bezwonny, a więc bez odpowiednich czujników nie jesteśmy w stanie wykryć jego obecności w powietrzu. Czujka tlenku węgla będzie więc czuwać nad bezpieczeństwem naszej rodziny.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy po odbiór czujki.

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii