INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Szanowni Państwo, za nami kolejna edycja konkursu skierowanego do mieszkańców Gminy Braniewo pn. „Czujka w domu może uratować Twoje życie – bezpieczna Gmina Braniewo”.

 

Zarówno przy pierwszej edycji, jak i drugiej - wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zorganizowany został konkurs dla wszystkich mieszkańców Gminy Braniewo, w którym uczestnicy po wypełnieniu formularza i odpowiedzi na 5 pytań konkursowych mogli wygrać urządzenie wspomagające nasze bezpieczeństwo - czujkę tlenku węgla.
Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wspólnie z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie st. bryg. Ireneuszem Ścibiorkiem ponownie podjęli decyzję aby wszystkim uczestnikom, którzy spełnili kryteria zgodnie z regulaminem konkursu (zameldowanie na terenie Gminy Braniewo) przekazać czujkę tlenku węgla.
Sposób odbioru czujki tlenku węgla jest taki sami jak w pierwszej edycji, mianowicie zabierz ze sobą dokument tożsamości i przyjdź w dniach – 28.11.23 r. - 13.12.23 r. (nie uwzględniając weekendu) do sekretariatu Urzędu Gminy Braniewo, ul. Moniuszki 5, 14-500 Braniewo (1 piętro).
Dodatkowo jeżeli nastąpi trudność z wykonaniem montażu czujki tlenu to dzięki współpracy ze strażakami z PSP w Braniewie oraz z OSP z terenu Gminy Braniewo będzie możliwość skorzystania z bezpiecznego montażu czujki (w tym wypadku, po odebraniu czujki tlenku węgla prosimy zgłosić się do pokoju nr 14 (3 piętro) bądź o kontakt pod nr tel. 0 55 644 03 11 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poinformować o swoim zamiarze.
Przypominamy, że organizatorem konkursu jest Urząd Gminy w Braniewie wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, przy wsparciu Przedsiębiorstwa Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Gospodarczej w Młotecznie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział i zapraszamy do sekretariatu Urzędu Gminy Braniewo po odbiór czujki tlenku węgla.

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii