INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/stowarzyszenie/.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Miło jest poinformować Państwa, o kolejnym ważnym wydarzeniu w naszej Gminie. W miniony poniedziałek 22 lutego, powołaliśmy do życia Stowarzyszenie pod nazwą – „Ostoja Warmińska” z siedzibą w Żelaznej Górze. Wśród założycieli Stowarzyszenia są mieszkańcy Gminy, którzy na co dzień obserwują problemy w naszym lokalnym społeczeństwie, dzięki czemu łatwiej będzie zrozumieć i realizować wiele potrzeb.

Nadrzędnym celem Stowarzyszenia jest szeroko pojęta działalność prowadząca do integracji społeczeństwa, poprzez prowadzenie różnorodnych form wsparcia. Stowarzyszenie poprowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy w Żelaznej Górze, którego głównym celem funkcjonowania będzie aktywizacja życiowa, społeczna, zawodowa oraz usamodzielnienie jego uczestników w oparciu o współpracę z najbliższym środowiskiem rodzinnym oraz lokalnym. Utworzenie placówki pozwoli na organizację zajęć wspierająco – aktywizujących dla podopiecznych z terenu Gminy Braniewo oraz gmin ościennych.

Jesteśmy gotowi do działania, pełni zapału, pozytywnej energii oraz pomysłów. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się zaangażować w życie Stowarzyszenia. Poprzez wspólne działania możemy więcej zrealizować.

 

{gallery}/informacje/2016/stowarzyszenie/{/gallery}


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii