INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

DSC 0157

3 czerwca 2017 r. na boisku Orlik w Szylenach odbył się IV. Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo. W rozgrywkach udział wzięło 10 drużyn, a nad sprawnym przebiegiem turniej czuwał sędzia główny Pan Tadeusz Maziuk.

Turniej otworzył Wójt Tomasz Sielicki, życząc wszystkim dobrej zabawy i uczciwej rywalizacji. Przypomniał uczestnikom o zachowaniu sportowej postawy, bez względu na wynik turnieju.

Wszystkie zespoły wykazały duże zaangażowanie i wolę walki o czołowe miejsca swoich drużyn. Także rywalizacja o nagrody indywidualne była ciekawa i trwała do samego końca. Nie zabrakło również wielu emocji podczas serii rzutów karnych.

Klasyfikacja końcowa Turnieju przedstawia się następująco:

Miejsce

Nazwadrużyny

Punkty

Bramki

strzelone

stracone

 I.

Piórkowo

12

5

0

 II.

Glinka

12

8

4

 III.

Bemowizna

7

12

4

 IV.

Szyleny

6

5

6

 V.

Maciejewo

3

4

4

 VII

Brzeszczyny

3

4

9

 VIII

Lipowina

0

3

5

 IX

ŻelaznaGóra

0

2

8

 X

Kurowo

0

1

2

 XI

Bemowizna II

0

0

2

 

Ponadto królem strzelców został Daniel Jastrzębski z drużyny Bemowizna, który na swoim koncie zgromadził aż 7 goli. Najlepszym bramkarzem został Piotr Sadowski z drużyny Glinka, a najlepszym zawodnikiem Paweł Suchora z drużyny Piórkowo.

3 drużyny, które zgromadziły największą ilość punktów wyróżnione zostały pucharami i piłkami, a zawodnicy tych drużyn pamiątkowymi medalami i nagrodami rzeczowymi.Indywidualnie król strzelców oraz najlepszy zawodnik otrzymali pamiątkowe statuetki, a najlepszy bramkarz rękawice bramkarskie.Nagrody w imienni Wójta wręczyli pracownik Urzędu Gminy Pan Eugeniusz Broniszewski oraz Radny Gminy Pan Paweł Szakiewicz.

Impreza sportowa odbyła się już po raz 4. Wydarzenie cieszy się cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Niewątpliwie Turniej Sołectw wpisał się już w tradycję Gminy Braniewo. Dziękujemy, wszystkim za udział w turnieju i dostarczenie wielu emocji. Do zobaczenia za rok!

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii