INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

DSC 0452

Dziś, dzieci z braniewskiego przedszkola  „Stokrotka” odwiedziły nasz Urząd. Małych gości przywitał Sekretarz Gminy Jakub Bornus. W pierwszej kolejności przedszkolaki zwiedziły gabinet Wójta. Następnie w gabinecie Sekretarza zatrzymały się przy mapie, na której odnalazły Gminę Braniewo.

W dalszej kolejności dzieci wraz ze swoimi opiekunkami udały się do sali konferencyjnej, gdzie zasiadły za stołem, przy którym obradują radni na posiedzeniach Rady Gminy. Sekretarz opowiedział dzieciom o niektórych zadaniach realizowanych przez Gminę. Przedszkolaki chętnie obejrzały zdjęcia z obchodów Dnia Dziecka w sołectwach. Mogły też dowiedzieć się jak powstają place zabaw w Gminie. Sekretarz przedstawił także zdjęcia wozu strażackiego  i opowiedział o działalności Ochotniczej Straży Pożarnej.

Maluchy odwiedziły również Panią Skarbnik oraz przyglądały się pracy pozostałych urzędników.

Na zakończenie wizyty Sekretarz rozdał dzieciom cukierki. Również przedszkolaki wręczyły Sekretarzowi słodki upominek.

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii