INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

logo drogi3

W minioną sobotę świętowaliśmy z mieszkańcami sołectwa Krasnolipie otwarcie nowo wyremontowanej drogi na odcinku Grzędowo-Krasnolipie wraz z budową chodnika. Była to podwójna uroczystość, gdyż tego dnia odbył się również festyn rodzinny organizowany cykliczne w Krasnolipiu.

Tradycyjnie, festyn rozpoczął się mszą świętą sprawowaną przez księdza proboszcza kan. Władysława Kurasa. Następnie wszyscy udali się na otwarcie nowej drogi. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Wójt Tomasz Sielicki, Przewodniczący Rady Gminy Sergiusz Kaliszuk oraz Sołtys Łukasz Galiński. Wójt podziękował mieszkańcom za cierpliwość w wyczekiwaniu na realizację tej inwestycji. Nadmienił, że nowa droga z pewnością poprawi komfort życia mieszkańców i ułatwi codzienne przemieszczanie się. Ksiądz Władysław poświęcił nową nawierzchnię, pobłogosławił mieszkańców i przybyłych gości życząc bezpiecznego i rozważnego korzystania z nowo wyremontowanej drogi.

Dalsza cześć festynu upłynęła w miłej atmosferze. Wspólne pieczenie kiełbasek i zabawa taneczna wprowadziły radosny nastrój. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Liczne konkursy z nagrodami i dmuchana zjeżdżalnia zapewniły dzieciom dużo wrażeń.

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii