INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

zdjecie wspolne z turnieju w Szylenach

1 czerwca na boisku Orlik w Szylenach odbył się V. Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo. W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn, niezmiennie nad sprawnym przebiegiem turniej czuwał sędzia Pan Tadeusz Maziuk.

Otwarcia turnieju dokonał Wójt Tomasz Sielicki, życząc wszystkim dobrej zabawy i uczciwej rywalizacji. Przypomniał również o zachowaniu sportowej postawy zarówno piłkarzom jak i kibicom. Rozgrywki dostarczyły wielu emocjonujących momentów. Wszystkie zespoły wykazały duże zaangażowanie i wolę walki o czołowe miejsca swoich drużyn. Także rywalizacja o nagrody indywidualne była niezwykle ciekawa. Klasyfikacja końcowa Turnieju przedstawia się następująco:

I. miejsce Bemowizna
II.miejsce Piórkowo
III.miejsce Bornity
IV. miejsce Szyleny
V. miejsce Braniewo
VI. miejsce Glinka
VII. miejsce Lipowina
VIII. miejsce Brzeszczyny

Królem strzelców z 7 bramkami został p. Lisowski zawodnik. Najlepszym bramkarzem turnieju został Oskar Szast zawodnik z drużyny Bemowizna. Nagrody i medale w imieniu Wójta wręczył Sekretarz Gminy Pan Jakub Bonus.W trakcie turnieju zawodnicy i kibice mieli zapewniony posiłek postaci grochówki oraz kiełbaski z grilla.

Impreza sportowa odbyła się już po raz 5. Wydarzenie zyskuje co raz większą popularność. Niewątpliwie Turniej Sołectw wpisał się już w tradycję Gminy Braniewo. Dziękujemy, wszystkim za udział w turnieju i dostarczenie wielu emocji.

W tym samym czasie odbywały się także festyny z okazji Dnia Dziecka w Szylenach i w Lipowinie. Organizatorzy zapewnili dzieciom mnóstwo atrakcji. Ciekawe konkursy i zabawy wprowadziły wesoła atmosferę i zachęciły dzieci do wspólnego świętowania. Tradycyjne już dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz mnóstwo popcornu i waty cukrowej. Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę. Szczególnie Sołtysom miejscowości oraz nauczycielom i pracownikom szkoły za okazaną pomoc w organizacji festynów i turnieju piłkarskiego.

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii