INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

DSC 0190

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów - wakacje! 22 czerwca zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań, sukcesów oraz nowych doświadczeń.

Po raz ostatni w tym roku szkolnym nauczyciele oraz uczniowie spotkali się w pełnym gronie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Wytrwałość oraz konsekwencję w zdobywaniu wiedzy i umiejętności nagrodził Wójt Gminy Tomasz Sielicki, wręczając najlepszym uczniom listy gratulacyjne oraz stypendia za osiągnięcia w nauce i w sporcie. Stypendia miały formę bonu pieniężnego. W tym roku na stypendia w budżecie gminy zabezpieczono dwukrotnie wyższą kwotą niż w roku ubiegłym.

Stypendia naukowe - Szkoła Podstawowai Gimnazjum w Szylenach: Zuzanna Wójcik, Alicja Ostatek, Tomasz Cytrynowicz, Kinga Puncewicz, Kinga Puncewicz, Hubert Maliszewski, Krzysztof Majewski, BrajanTruchlewski, Igor Gula, Julia Łycyniak, Norbert Puncewicz, Julia Kaspruk, Jakub Butkiewicz, Radosław Grzyb, Amelia Polaszewska, Jagoda Grzyb, Joanna Chrobak, Jagoda Gula.

Stypendia sportowe - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szylenach: Paulina Maksymowicz, Piotr Sztylc, Roksana Promis, Celina Treder.

Stypendia naukowe - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lipowinie: Grzegorz Kazimierczuk, Zofia Gutkowska, Bartosz Rojek, Oliwia Bejmert, Bartosz Szumiło, Maciej Molestak, Patryk Rycko, Kacper Krzyżanowski, Miłosz Czupryński, Sergiusz Czupryński, Agnieszka Zygo, Pola Byndas, Jan Kwiatkowski, Kacper Szast, Martyna Babik, Zuzanna Lewko, Dominika Wiśniewiecka, Jakub Żeńca.

Stypendia sportowe - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lipowinie: Oliwia Galińska, Julia Szablińska, Emilia Krysińska.

Drodzy uczniowie, wakacje to czas wypoczynku i regeneracji sił po pracowitym roku szkolnym. Życzę Wam samej słonecznej pogody, ciekawych przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Pamiętajcie także o zachowaniu rozwagi, aby te wakacje były przede wszystkim bezpieczne.

Kieruję podziękowania w stronę Grona Pedagogicznego i wszystkich pracowników szkół, za trud codziennej pracy i wytrwałość w przekazywaniu wiedzy. Oby wakacyjny odpoczynek pozwolił Wam, wrócić do obowiązków ze zdwojonym zaangażowaniem oraz plecakiem nowych pomysłów.

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii