INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

POLSKA DAWAJ! Pod takim hasłem kibicowaliśmy wczoraj reprezentacji Polski podczas pierwszego meczu na Mundialu 2018. Strefa Kibica w Rogitach wrzała i z całych sił dopingowała naszych zawodników. Słoneczna pogoda, miła atmosfera i wiele innych atrakcji sprawiły, że wczorajszy dzień był wyjątkowy, pomimo niekorzystnego wyniku meczu. W najbliższych meczach znów będziemy trzymać kciuki za NASZYCH i kibicować jeszcze mocniej.

Wczorajsze wydarzenie pn. „Kibicuj z Gminą Braniewo” połączone było z Piknikiem Rodzinnym w Rogitach. Dzięki współpracy z Sportową Inicjatywą Warmia przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych m.in. fotobudkę, dmuchane zjeżdżalnie, warsztaty, animacje i taneczne orazkonkursy z nagrodami. Wszyscy piekliśmy kiełbaski przy wspólnym ognisku. Dziękujemy za fantastyczną atmosferę. Kolejny piknik rodzinny i kolejne emocje mundialowe Naszych Reprezentantów na dużym telebimie już w niedzielę 24.06.2018 r. w Lipowinie. Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!!!

 


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii