Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Dnia 28 lipca została uroczyście otwarta nowoczesna marina w Nowej Pasłęce. Przystań przygotowana jest do przyjęcia 22 jednostek umożliwiony jest również dostęp do energii elektrycznej, wody oraz budynku socjalnego w którym znajdują się sanitariaty, umywalki oraz prysznic.

 

 

 

 

 

Inwestycja jest częścią zintegrowanego dużego projektu ,,Pętla Żuław - rozwój turystyki wodnej. Etap I''. Koszt inwestycji to kwota około 6mln złotych. Gospodarzem sobotnich uroczystości był Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki. Wśród zaproszonych gości przybyli Wiceminister w Ministerstwie Skarbu Państwa Pani Urszula Pasławska, Poseł na Sejm RP Wojciech Pękalski, Wicemarszałek województw warmińsko-mazurskiego Witold Wróblewski, radny wojewódzki Jan Bobek, inicjator pomysłu Pętli Żuław Pan Zbigniew Ptak, delegacja samorządowców z Obwodu Pionierskiego, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, zaproszeni księża, goście. Poświecenia mariny po krótkiej przedmowie dokonał ks. Grzegorz Ruksztełlo rodowity mieszkaniec Nowej Pasłęki, który obecnie pełni posługę duszpasterską w Pioniersku. Jednym z ciekawszych punktów okazały się być X Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników nie tylko z naszego województwa, ale również żeglarzy z obwodu kaliningradzkiego co jest dowodem ogromnego zainteresowania Nową Pasłęka jak i naszą gminą.Podczas uroczystości wójt Tomasz Sielicki oraz przewodniczący rady Obwodu Pionierskiego Wiaczesław Wiktorowicz podpisali list intencyjny o współpracy samorządowej.JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa