Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W minioną sobotę w Braniewie odbył się Braniewski Bieg Pamięci.

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 11:00 od rajdu rowerowego. Bieg na 17 km wystartował o godz. 17:00, a o godz. 18:00 odbyła się msza święta. O godz. 19:00 pobiegli natomiast uczestnicy trasy rodzinnej, którą poprowadziły również dzieci.
Zdecydowanie młodsi jak i starsi pokazali silną wolę i zaliczyli bieg wzorowo !
Na mecie Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wraz z przedstawicielami Samorządów wręczali pamiątkowe medale dla uczestników biegu.
Dziękujemy wszystkim za udział w tej imprezie. Mamy nadzieję, że tradycja organizacji Biegu Pamięci w Braniewie będzie trwać w kolejnych latach.
Do zobaczenia za rok !
Fot. Urząd Miasta Braniewa

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza