UWAGA

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

ALARM POWODZIOWY DLA GMINY BRANIEWO

WAŻNE: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

ODWOŁANIE ALARMU

ODWOŁANIE ALARMU GMINA BRANIEWO

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

ODWOŁANIE POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWEGO

Przekaż swoje uwagi i propozycje dotyczące mapy zagrożeń bezpieczeństwa powiatu braniewskiego.

Przesłane uwagi oraz propozycje zostaną uwzględnione podczas konstruowania mapy zagrożeń bezpieczeństwa powiatu braniewskiego oraz na potrzeby dyslokacji służ przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie.

Informacje będące przedmiotem wiadomości mogą dotyczyć wszelkich zjawisk, które mają wpływ na poczucie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa. Uwagi mogą być związane np. z ruchem drogowym, przestępczością, wykroczeniami, uciążliwościami w miejscu zamieszkania itp.

Przesłane wiadomości mogą brzmieć następująco:

"obawiam się szybko jeżdżących kierowców w miejscowości X na trasie ...., w związku z tym oczekuję, że ...."

" w moim środowisku (np. na klatce schodowej bloku nr 10 przy ul. Z w Braniewie, na podwórku przed blokiem nr 5 w Pieniężnie) najbardziej przeszkadza mi ...."

"brak oświetlenia  na ulicy Y w Braniewie, przy posesji nr 10 sprawia, że boję się tam chodzić nocą"

"najbardziej obawiam się .... (kogo?, kiedy?, gdzie?)"

"na rogu ulic A i B w Pieniężnie gromadzą się osoby spożywające alkohol".

Tomasz Sielicki