UWAGA

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

ALARM POWODZIOWY DLA GMINY BRANIEWO

WAŻNE: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

ODWOŁANIE ALARMU

ODWOŁANIE ALARMU GMINA BRANIEWO

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

ODWOŁANIE POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWEGO

Kolejny projekt i duże wyzwanie przed nami. W dniu wczorajszym Wójt Tomasz Sielicki wspólnie z Panią Kaliną Jakimczuk - Prezesem Stowarzyszenia "Ostoja Warmińska" uczestniczyli w spotkaniu z Marszałkiem Województwa Panem Gustawem Markiem Brzezinem, podczas którego podpisali umowę na dofinansowanie realizacji projektu „Razem w przyszłość”, którego wartość sięga blisko 1 mln. zł.

Jednostką realizującą projekt jest Stowarzyszenie „Ostoja Warmińska” działającą w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.  Celem projektu jest aktywne uczestnictwo mieszkańców naszej gminy w życiu społecznym oraz zwiększenie ich szans na zatrudnienie. Założenia programu realizowane będą poprzez aktywizację społeczną i zawodową osób wykluczonych oraz promowanie równych szans na zatrudnienie. Beneficjenci projektu uczestniczyli będą w zajęciach umożliwiających rozwijanie umiejętności i kompetencji społecznych, stażach, praktykach zawodowych, kursach oraz szkoleniach.

Zainteresowani mieszkańcy, mogą zasięgnąć informacji dotyczących możliwości zakwalifikowania się do udziału  w projekcie u pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Tomasz Sielicki