Kolejny zacny jubileusz w Gminie Braniewo. 50 – lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Teresa i Jerzy Barańscy z miejscowości Podleśne. W tak uroczystym dniu Wójt Gminy Pan Tomasz Sielicki osobiście odwiedził jubilatów i złożył im najserdeczniejsze życzenia na dalsze latach wspólnego życia.

Pan Jerzy pochodzi z Grudziądza. Jako dziecko przyjechał z rodzicami do miejscowości Strzyżewo gm. Braniewo. W młodości pracował jako kierowca w państwowej firmie. Pani Teresa pochodzi z Rudłowa. Tam też poznała przyszłego męża. Po ślubie zajmowała się chałupnictwem i wychowaniem dzieci. Szanowni Jubilaci doczekali się trzech synów, pięciu wnuków oraz 2 prawnuków.

tym wyjątkowym dniu, Wójt pogratulował Jubilatom wytrwałości oraz dokonał uroczystego wręczenia medali, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Symboliczny upominek i kwiaty podkreśliły znaczenie tej niezwykłej uroczystości.

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy!


Wójt Gminy Braniewo

Tomasz Sielicki

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa