Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego w formie dokumentu elektroicznego będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 r.

Szanowni Państwo przypominamy,
w dniu 11 września 2021 r. w ramach tegorocznego Święta Plonów, które odbędzie się w miejscowości Bemowizna, Gmina Braniewo przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich „Nasze Krzewno” uruchomi Mobilny Punkt Szczepień, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson przeciwko COVID-19.

W ramach Narodowego Programu Szczepień zostanie zorganizowana loteria dla osób, które skorzystają ze szczepienia.

KGW „Nasze Krzewno” przygotuje również poczęstunek.

Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem:

W tym samym czasie na polu koncertowym będzie będzie okazja spisać się, otóż przygotujemy dla Państwa namiot z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem:

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372