Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Na boisku Orlik 2012 przy Szkole Filialnej w Szylenach rozegrano Turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych o Puchar Wójta Gminy Braniewo.
W zawodach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Płoskini, Szkoły Podstawowej w Wilczętach, Szkoły Podstawowej w Lipowinie i Szkoły Filialnej w Szylenach. Grano systemem ,,każdy z każdym” 2x10 min. Losy pierwszego miejsca w turnieju ważyły się do ostatnich minut. Przed ostatnim meczem pomiędzy uczniami z Lipowiny i Szylen szanse na zwycięstwo w turnieju mieli uczniowie z Płoskini i Szylen. Zwycięstwo tych drugich dawało im tryumf w całych zawodach. W pełnym emocji i zwrotów akcji meczu ostatecznie 3:2 wygrali uczniowie z Lipowiny co dało im 2 miejsce w całym turnieju a ze zwycięstwa cieszyli się uczniowie ze SP w Płoskini. Wszystkie drużyny nagrodzono pamiątkowymi pucharami a najlepszych zawodników statuetkami. Najlepszym piłkarzem turnieju został Piotr Niewiadomski ze Szkoły Podstawowej w Lipowinie a najlepszym bramkarzem Michał Treder ze Szkoły Filialnej w Szylenach. Puchary i statuetki ufundował Wójt Gminy Braniewo Pan Jakub Bornus. Turniej zorganizował nauczyciel w-f Tadeusz Wolak. Mecze sędziowali; Tadeusz Wolak i Tadeusz Maziuk.
Tabela końcowa:
1.SP Płoskinia 7 p 6 : 1
2.SP Lipowina 6 p 8 : 5
3.SF Szyleny 4 p 7 : 3
4.SP Wilczęta 0 pkt 2 : 13

JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa