Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Wykonawca, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „TUGA" Spółka z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim informuje, o zamknięciu oraz wprowadzeniu organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu na drodze powiatowej nr 1393N odc. Grzechotki — Żelazna Góra. W związku z przebudową przepustu na rzece Omaza informujemy o zamknięciu odcinka drogi i wprowadzeniu objazdu drogą krajową 522 do węzła Braniewo Północ, następnie drogą wojewódzką nr 507 do miejscowości Lipowina oraz drogą powiatową do msc. Żelazna Góra.
Planowany termin rozpoczęcia robót, wprowadzenia zmian organizacji ruchu 24.05.2022 r.

TUGA-EJ/8-05/22

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372