KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na trudną sytuację meteorologiczną występującą na terenie Gminy Braniewo, z dniem 30 października 2017r., od godziny 11.00 aż do odwołania zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Gminy Braniewo.

Tomasz Sielicki

Zarządzenie nr 98 w sprawie odwołania ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego z dnia 02.11.2017

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

20 stycznia 2017 r.  Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki gościł w urzędzie szanownych Jubilatów Państwa Krystynę i Józefa Zaremba z Mikołajewa, szczęśliwych rodziców trzech synów i dziadków dwóch wnuczek. Pogratulował im wytrwałości w związku, po czym dokonał uroczystego aktu wręczenia medali, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Symboliczny upominek i kwiaty podkreśliły znaczenie tej uroczystości.

Ponadto Wójt podkreślił, że młodzi ludzie potrzebują wzorów do naśladowania, które dają dobry przykład wzajemnego wsparcia i szczęśliwego życia przez długie lata.

Wójt życzył Jubilatom dalszego, zgodnego i szczęśliwego pożycia małżeńskiego oraz kolejnych lat w szczęściu rodzinnym, zdrowiu i radości.

„Złote Gody” - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. To 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, zyskujący przy tym wzajemne zrozumienie i szacunek.

Tomasz Sielicki