UWAGA

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

ALARM POWODZIOWY DLA GMINY BRANIEWO

WAŻNE: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

ODWOŁANIE ALARMU

ODWOŁANIE ALARMU GMINA BRANIEWO

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

ODWOŁANIE POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWEGO

Miło nam poinformować o rozpoczęciu prac związanych z przebudową dróg gminnych na odcinku Grzędowo-Krasnolipie oraz drogi osiedlowej w Młotecznie. Na realizację obu inwestycji Gmina pozyskała dofinansowanie.

Przebudowa dróg wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz usprawnienie i polepszenie komfortu ruchu drogowego. Realizacja przedmiotowych inwestycji przyczyni się także do poprawy estetyki naszej gminy. Z niecierpliwością czekamy na zakończenie prac.

Tomasz Sielicki