KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na trudną sytuację meteorologiczną występującą na terenie Gminy Braniewo, z dniem 30 października 2017r., od godziny 11.00 aż do odwołania zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Gminy Braniewo.

Wójt Gminy Braniewo
Tomasz Sielicki

Zarządzenie nr 98 w sprawie odwołania ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego z dnia 02.11.2017

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

IMG 20170604 142806

04.06.2017 r. odbył się ,,Dzień Dziecka" w Rudłowie, w którym udział wzięli mieszkańcy sołectwa Rudłowo oraz goście z okolic. Festyn rodzinny bogaty był w atrakcje zarówno dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych.

Zorganizowane zostały konkurencje sportowe tj. turniej piłki siatkowej, biegi dziewcząt i chłopców w różnych kategoriach wiekowych, przeciąganie liny czy konkurs kręcenia hula-hop. Nie zabrakło też uczestników, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym. Dla najlepszych w poszczególnych konkursach, zawodach i turnieju przygotowane były nagrody w postaci pucharów, medali pamiątkowych i innych upominków. W imieniu Wójta Gminy Braniewo wyróżnienia wręczyli Pan Eugeniusz Broniszewski - pracownik Urzędu Gminy Braniewo oraz Radna Pani Ewa Kazimierczuk i Sołtys Pan Krzysztof Antoniak.

Dużą atrakcją dla najmłodszych były duże, dmuchane zjeżdżalnie (zamek i prom kosmiczny) oraz „żywe” maskotki.

Dzięki pomocy gminy oraz zaangażowaniu Radnej i Sołtysa, mieszkańcy Sołectwa mogli miło spędzić ten wyjątkowy dzień. Pomimo niesprzyjającej pogody wszyscy dobrze się bawili i wspólnie grillowali.

 


Wójt Gminy Braniewo

Tomasz Sielicki

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

krd

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa